Tankuj taniej o 11 gr z nową kartą Shell w ofercie FLOTEX POLSKA!

W październiku informowaliśmy o nawiązaniu współpracy z kolejnym koncernem paliwowym posiadającym swoje stacje w Polsce. Teraz rozpoczęliśmy dystrybucję kart paliwowych Shell i przygotowaliśmy specjalny rabat.

Klienci FLOTEX POLSKA, którzy zdecydują się zamówić kartę Shell, będą mogli skorzystać z promocji, dzięki której dodatkowo zaoszczędzą aż 11 gr za każdy zatankowany litr benzyny, ON oraz paliw V-Power. Promocja obowiązuje na ponad 400 stacjach paliw Shell w całej Polsce.

– Nieustannie dążymy do tego, aby zapewnić naszym Klientom jak najszersze spektrum możliwości. Wprowadzenie do oferty FLOTEX POLSKA kart paliwowych Shell to kolejne potwierdzenie naszej ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy przekonani, że współpraca pomiędzy naszymi podmiotami będzie przebiegać pomyślnie – mówi Judyta Bortnowska, prezes FLOTEX POLSKA.

Jakie korzyści daje nowa karta Shell?

Tak jak pozostałe nasze karty paliwowe, karta Shell to doskonałe narzędzie do zarządzania firmową flotą. Decydując się na karty we współpracy z nowym koncernem paliwowym, rozszerzamy możliwości tankowania kierowcom o kolejne stacje benzynowe, a wszystkie transakcje rozliczane będą na zbiorczej fakturze wraz z transakcjami z innych stacji koncernowych. Karta paliwowa Shell dodatkowo umożliwia uiszczanie opłat za przejazd autostradami A1, A2 oraz A4, a także zbieranie punktów w programie lojalnościowym ClubSmart.

Jak zamówić kartę paliwową Shell?

Aby zamówić kartę paliwową Shell i dołączyć do promocji, wystarczy podpisać aneks i zamówić karty na Panelu Klienta FLOTEX. Aneks w formie elektronicznej dostępny jest TUTAJ oraz poprzez Panel Klienta, pod zakładką Umowy, a następnie Oferty. Nasz system pozwala na przesłanie aneksu drogą elektroniczną. Jeśli nie wyrażono zgody na aneksowanie on-line, wygenerowany dokument należy wydrukować, podpisać i odesłać do siedziby FLOTEX POLSKA.

Karty zostaną przesłane pocztą tradycyjną i będą automatycznie podpięte do konta, a tym samym zagwarantują naliczanie rabatu za każdy zatankowany litr benzyny i ON na stacjach Shell w całej Polsce.