Karty paliwowe

Jak obniżyć koszty tankowania? Pytanie to zadaje sobie każdy przedsiębiorca, który szuka sposobu na optymalne zarządzanie firmową flotą. Oferta FLOTEX POLSKA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli małych i średnich firm, dając możliwość bezgotówkowego zakupu paliwa na stacjach ORLEN, BP, Shell, MOYA oraz AMIC. Dzięki naszym kartom możesz dokonywać szybkich, wygodnych i bezpiecznych zakupów na ponad 4 000 stacji paliw w Polsce!

WYGODA

Nasze karty paliwowe pozwalają na bezgotówkowy zakup paliw na wszystkich stacjach ORLEN, BP, SHELL, MOYA oraz AMIC. Karty paliwowe FLOTEX POLSKA działają w systemie pre-paid, co sprawia, że nasi Klienci mogą dobrowolnie i w pełni kontrolowany sposób zarządzać środkami przeznaczonymi na zakupy dokonywane na stacjach paliw. Dokonywanie transakcji na stacjach koncernowych odbywa się za pomocą dedykowanych do nich kart, a rozliczanie (w tym fakturowanie) – z jednego konta, co znacznie ułatwia zarządzanie.

Przy pomocy kart paliwowych ORLEN, BP oraz Shell można także wnosić opłaty za przejazd płatnymi odcinkami autostrad A1, A2
i A4. Transakcje te znajdą się na fakturze zbiorczej.

ELASTYCZNOŚĆ

Proponujemy trzy rodzaje kart:

Kartę na numer rejestracyjny – służy wyłącznie do tankowania przypisanego do niej pojazdu.

Kartę imienną – wystawianą na imię i nazwisko kierowcy, pozwala zatankować dowolny samochód lub napełnić zbiornik zewnętrzny.

Kartę wydaną na firmę – przypisana do danych ogólnych firmy, pozwala tankować dowolny samochód lub zbiornik zewnętrzny.

Dodatkowo, każdej karcie przydzielane są limity zakupów spośród towarów i usług dostępnych na stacjach paliw. Są to tzw. pakiety kartowe wybierane przy zamawianiu karty. Oferujemy także możliwość wybrania opcji podawania stanu licznika kilometrów na stacji, co daje większe możliwości analiz zużycia paliwa przez samochód firmowy.

PROSTA I SZYBKA PROCEDURA

Dzięki systemowi przedpłaconemu, w porównaniu z ofertami koncernów, nie wymagamy od naszych Klientów gwarancji bankowych, ubezpieczeniowych czy składania depozytu. Do zawarcia umowy o wydanie i używanie kart paliwowych potrzebne są jedynie skany dokumentów rejestrowych firmy (odpis KRS lub CEIDG) oraz wypełnienie wniosku online o wydanie i używanie kart. Karty zostają przesłane pocztą. Czas dostarczenia kart to do 10 dni roboczych.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI

Usługa ta umożliwia rozeznanie wśród aktualnych cen ON na wszystkich stacjach, na których miały miejsce tankowania naszych Klientów. Dzięki takim informacjom możesz zaoszczędzić jeszcze więcej.

Nasi Klienci mogą zbierać punkty nawet za tankowanie podstawowego rodzaju paliwa na stacjach ORLEN, BP , SHELL oraz AMIC.

Usługa dostępna dla kart Orlen i pozwala na realizację transakcji za pomocą aplikacji bezpośrednio przy dystrybutorze. Aplikacja daje również możliwość wnoszenia opłat za przejazdy autostradowe.

Użytkownicy kart ORLEN FLOTA mogą aktywować usługę mobiParking, dzięki której wygodnie, z pozycji smartfona, zapłacą za postój w płatnych strefach parkingowych ponad 80 miast Polski. Dzięki aplikacji, kierowcy nie muszą martwić się o drobne, a wszystkie opłaty za parking zebrane będą na zbiorczej fakturze.

SmartPay to usługa dla klientów posiadających kartę paliwową Shell Card. W wygodny i szybki sposób kierowcy flotowi bezgotówkowo zapłacą za tankowanie bez konieczności wchodzenia do sklepu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Wypełnij formularz, a nasz doradca przedstawi najlepszą dla Ciebie ofertę

Karty flotowe