Karty Paliwowe

Jak obniżyć koszty tankowania? – to pytanie zadaje sobie każdy kierowca, a zwłaszcza przedsiębiorcy posiadający samochody firmowe. Nasza oferta przeznaczona jest właśnie dla małych i średnich firm. Karty paliwowe z oferty FLOTEX POLSKA to same korzyści:

 • OSZCZĘDNOŚĆ

  Za każdy zatankowany litr przyznajemy Państwu rabat. Jego wysokość zależy od miesięcznych zakupów firmy przez nasze karty paliwowe.

  Oszczędności to nie tylko rabat! To także niska cena pylonowa. W naszym portalu klienta wprowadziliśmy innowacyjną w skali kraju usługę „Mapa cen”. Klienci mogą tam zobaczyć aktualne ceny ON ze wszystkich stacji, na których miały miejsce tankowania klientów FLOTEX. Dzięki takim informacjom można zaoszczędzić nawet kilkanaście groszy na litrze.

 • WYGODA

  Nasze karty flotowe pozwalają bezgotówkowo dokonywać transakcji w sieci ponad 1700 stacji paliw marek ORLEN i BLISKA oraz ponad 500 stacji marki BP w Polsce.

  Oszczędzasz czas dzięki pominięciu procedury wypłacania kierowcom zaliczek i księgowania poszczególnych faktur. Rozliczanie zakupów dokonuje się poprzez wystawienie na koniec miesiąca faktur zbiorczych z załączonym wykazem wszystkich transakcji.

  Przy pomocy kart paliwowych ORLEN i BP można wnosić opłaty za przejazd autostradami A1, A2 i A4. Transakcje takie również znajdą się na fakturze zbiorczej, dzięki czemu unikają Państwo konieczności zbierania paragonów za przejazd drogami płatnymi.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!

TEL. 17 28 220 20
TEL. 17 28 220 23

e-mail: handlowy@flotex.pl

 • PROSTA i SZYBKA PROCEDURA

  Dzięki systemowi przedpłaconemu umowa o wydanie i używanie kart paliwowych nie jest zabezpieczana żadną gwarancją bankową, ubezpieczeniową czy blokadą środków na rachunku. Do zawarcia umowy potrzebne są tylko skany dokumentów rejestrowych Firmy (NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG) oraz wypełnienie online wniosku o wydanie i używanie kart. Następnie karty znajdą się u Państwa w ciągu 10 dni.

 • HISTORIA TRANSAKCJI

  Każdy zakup paliwa dokonany kartą odnotowany jest w systemie, co umożliwia gromadzenie danych dotyczących: miejsca i czasu tankowania, ilości zakupionego paliwa i jego rodzaju oraz innych produktów dostępnych na stacjach, numeru rejestracyjnego tankującego pojazdu, stanu licznika kilometrów. Mając dostęp do Internetu można przeglądać szczegółową historię wszystkich swoich transakcji, saldo rachunku oraz raporty związane z zakupem paliw. Można te dane także ściągnąć na swój komputer i dalej analizować w arkuszu kalkulacyjnym.

 • ELASTYCZNOŚĆ

  W zależności od tego, czy z samochodu korzysta jeden, czy więcej kierowców, proponujemy dwa rodzaje kart:

  • Kartę typu K – wystawianą na imię i nazwisko kierowcy lub okaziciela
  • Kartę typu S – wystawianą na numer rejestracyjny pojazdu

  Dodatkowo każdej karcie przydzielane są limity zakupów spośród towarów i usług dostępnych na stacjach paliw. Są to tzw. Pakiety Kartowe wybierane przy zamawianiu karty. Na życzenie można wybrać też opcję konieczności podawania stanu licznika kilometrów na stacji, co daje większe możliwości analiz zużycia paliwa przez samochód.

 • USŁUGI DODATKOWE
  • identyfikatormobiparking

   Użytkownicy kart ORLEN FLOTA mogą aktywować usługę mobiParking, dzięki której wygodnie – przez komórkę – zapłacą za postój w płatnych strefach parkingowych ponad 60 miast Polski. Koniec z szukaniem drobnych, a przy okazji wszystkie transakcje będą na zbiorczej fakturze.

  • viaToll – możliwość opłat za drogi w trybie prepaid
  • Vitay, Payback – możliwość zbierania punktów nawet przy zakupie podstawowego rodzaju paliwa

 • FAKTURA ZBIORCZA

  Otrzymują Państwo dwie faktury zbiorcze na koniec miesiąca wraz ze specyfikacją transakcji: datą i miejscem tankowania, ilością w litrach, ceną pylonową paliwa, ceną po rabacie, wartością brutto, netto i VAT, numerem rejestracyjnego pojazdu bądź imieniem i nazwiskem kierowcy i oczywiście numerem karty. Do każdej karty mogą Państwo przypisać odpowiednią grupę VAT. Wszystkie te dane są dostępne stale poprzez portal internetowy. Jego wersja demonstracyjna znajduje się pod adresem http://demo.flotex.pl/.

  Klientom proponujemy system faktur elektronicznych. E-faktury są dużo wygodniejsze do przechowywania, dostęp do nich jest dużo szybszy, możliwy z każdego miejsca, w dowolnym momencie. Do skutecznego odbioru wystarczy przeglądarka internetowa i konto mailowe. Klient otrzymuje natychmiastowy dostęp do e-faktury zaraz po jej wystawieniu. O możliwości pobrania e-faktury zostanie wysłane powiadomienie na skrzynkę e-mailową.
  Klient może dowolnie zarządzać dostępem do faktur dla swoich pracowników, w oparciu o nadawane loginy.

  Korzystanie z systemu faktury elektronicznej zapewnia m.in.:
  ♦ archiwizację dokumentów w wersji elektronicznej (PDF) przez okres wymagany prawem – co najmniej 5 lat,
  ♦ możliwość szybkiego wyszukiwania, sortowania dokumentów według ustalonych kryteriów, np.data wystawienia, numer dokumentu,
  ♦ rejestrowanie pobrania każdego dokumentu,

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!

TEL. 17 28 220 20
TEL. 17 28 220 23

e-mail: handlowy@flotex.pl