Polecaj i tankuj taniej!

Ruszyła właśnie nowa akcja promocyjna, dzięki której możesz zaoszczędzić jeszcze więcej na zakupach paliwowych. Polecając karty FLOTEX POLSKA innym przedsiębiorcom, zyskasz nawet 15 groszy rabatu na każdym litrze paliwa zatankowanym na stacjach sieci Shell i BP w całej Polsce. Niezależnie od tego czy jesteś już posiadaczem naszych kart paliwowych, czy dopiero zastanawiasz się nad ich zamówieniem – dołącz do promocji i… tankuj jeszcze taniej!

Na czym polega promocja „Polecaj i tankuje taniej”?

Zasady są proste. Już za samo przystąpienie do promocji, otrzymasz 10 groszy zniżki na każdym litrze zatankowanego paliwa na stacjach Shell oraz BP w całej Polsce. Aby zwiększyć wysokość rabatu nawet do 15 groszy, należy zachęcić nowe firmy do skorzystania z naszych kart paliwowych. Im więcej poleconych przez Ciebie osób dołączy do załogi FLOTEX POLSKA, tym większy rabat otrzymasz.

Jak mogę przystąpić do promocji?

Promocja została przygotowana z myślą o obecnych, jak również nowych klientach. Bez względu na to czy posiadasz już nasze karty paliwowe, przystąpienie do udziału w akcji jest bardzo proste i zajmuje maksymalnie kilka minut. Na grafice poniżej możesz sprawdzić, jak wygląda proces przystąpienia do promocji oraz sposób w jaki są naliczane rabaty.

Jak polecać nowych klientów?

Jeśli przystąpiłeś już do akcji promocyjnej, możesz stopniowo zwiększać wysokość rabatu poprzez polecanie nowych firm. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego Panelu Klienta i przejdziesz do zakładki „Polecaj”. Następnie wypełnij puste rubryki danymi firmy, którą chcesz polecić, a nasz Dział Handlowy skontaktuje się z nią w celu przedstawienia oferty. Kwota Twojej promocji zostanie podniesiona, gdy polecony klient wykona pierwszą transakcje z użyciem dowolnej karty paliwowej, znajdującej się w ofercie FLOTEX POLSKA.

Najczęściej zadawane pytania

Czy wystarczy być klientem FLOTEX POLSKA, żeby wziąć udział w promocji?
Tak – rabat 10 gr na stacjach Shell oraz BP w całej Polsce przysługuje automatycznie każdemu nowemu Klientowi FLOTEX POLSKA, który podpisze z nami umowę po 18 października br. oraz zamówi naszą kartę paliwową Shell lub/i BP

Czy obecni Klienci FLOTEX POLSKA również mogą skorzystać z promocji?
Tak – wystarczy zalogować się na swój Panel Klienta, wejść w zakładkę oferty i podpisać aneks promocyjny. Z Akcji promocyjnej są wyłączeni jedynie Klienci należący do tzw. Grup Zakupowych.

Czy akcja promocyjna obowiązuje na wszystkich stacjach Shell oraz BP?
Akcja promocyjna obowiązuje na wszystkich stacjach paliw sieci Shell oraz BP w Polsce.

W jaki sposób mogę zwiększyć swój rabat do 15 groszy?
Będąc klientem FLOTEX POLSKA zaloguj się do swojego Panelu Klienta, wejdź w zakładkę „Polecaj” i uzupełnij znajdujące się tam rubryki. 15 gr rabatu uzyskasz wtedy, kiedy 15 poleconych przez Ciebie nowych Klientów dokona co najmniej jednej transakcji dowolną kartą z naszej oferty.

Czy promocja „Polecaj i tankuj taniej” sumuje się z innymi akcjami promocjami lub rabatami?
Nie, promocja „Polecaj i tankuj taniej” nie sumuje się z innymi akcjami promocyjnymi lub rabatami.

Do kiedy obowiązuje promocja?
Promocja obowiązuje na czas nieokreślony, każde skuteczne polecenie nowego Klienta skutkuje przedłużeniem promocyjnych warunków o 12 miesięcy od daty pierwszej transakcji nowego Klienta.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta!

tel.: 17 85 453 05

e-mail: biuro@flotex.pl