Nowe funkcjonalności kart paliwowych FLOTEX POLSKA

Klienci FLOTEX POLSKA wiedzą, jak ważna jest dla nas satysfakcja osób posiadających nasze karty paliwowe. Staramy się na bieżąco wprowadzać nowe funkcjonalności oraz udogodnienia, aby korzystanie z naszych usług dawało jeszcze większe możliwości! Sprawdź, jakie nowości wprowadziliśmy w ostatnim czasie.

Jeszcze szybsze tankowanie dzięki usłudze mFLOTA

Posiadając naszą kartę paliwową ORLEN, dzięki aktywnej usłudze mFLOTA możesz płacić za paliwo tankowane w samochodach służbowych bezpośrednio przy dystrybutorze, skanując telefonem znajdujący się na nim kod QR. Dzięki temu ulegnie skróceniu czas dokonywania zakupów przez ciebie i twoich pracowników na stacjach ORLEN i Bliska na terenie całej Polski.

Usługę możesz aktywować z poziomu Panelu Klienta. To bardzo proste – postępuj zgodnie ze wskazówkami znajdującymi się na poniższej grafice:

Rozliczaj wygodnie opłaty za parkowanie z aplikacją mobiParking

Jeśli posiadasz naszą kartę paliwową ORLEN typu S, czyli wystawioną na numer rejestracyjny samochodu, możesz dokonywać bezgotówkowych płatności za parkowanie w ponad 170 polskich miastach dzięki sparowaniu karty z aplikacją mobiParking. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz już musiał szukać parkomatu, a wszelkie opłaty uregulujesz łatwo i szybko za pomocą telefonu komórkowego. Dodatkowym atutem jest fakt, że korzystając z usługi mobiParking rozliczasz parkowanie razem z wydatkami paliwowymi, co dodatkowo usprawni zarządzanie finansami w firmie. Opłata za mobiParking wynosi 5 zł netto za każdy numer rejestracyjny widniejący w systemie w danym miesiącu. Aktualną mapę parkingów na terenie Polski znajdziesz TUTAJ

Regulaminy oraz instrukcje związane z aplikacją mFLOTA oraz mobiParking znajdują się TUTAJ

Indywidualne kody PIN dla większego komfortu użytkowania kart paliwowych

Każdy przedsiębiorca wie jak wiele haseł, kodów dostępu oraz loginów trzeba mieć w pamięci każdego dnia. Czasami przypomnienie sobie odpowiedniej kombinacji stanowi nie lada wyzwanie. Dzięki naszym nowym funkcjonalnościom nie musisz zapamiętywać dodatkowych, odgórnie nadanych kodów PIN. Zamawiając nasze karty paliwowe Shell oraz BP dla siebie lub swoich pracowników ustalasz swój indywidualny, łatwy do zapamiętania kod PIN.

Jeśli trudno było ci dotąd zapamiętać twój aktualny PIN, masz teraz możliwość jego zmiany na taki, który łatwo przywołasz z pamięci w każdej sytuacji. Od teraz możesz w dowolnym momencie zmienić swój kod PIN do naszych kart BP. Możesz to zrobić szybko i wygodnie stosując się do instrukcji na infografice poniżej: