Płać szybko i wygodnie za paliwo kodem QR na stacjach ORLEN

Jako klient FLOTEX POLSKA poza zniżkami na paliwo, możesz korzystać z dodatkowych funkcjonalności naszych kart paliwowych. Wypróbuj na stajach ORLEN i Bliska nową usługę przeznaczoną dla użytkowników aplikacji mobilnej mFlota i płać za paliwo skanując telefonem kod QR znajdujący się na dystrybutorach na terenie całej Polski.

Aktywacji usługi możesz dokonać z Panelu Klienta FLOTEX POLSKA. Sprawdź poniżej w jaki sposób aktywować płatności kodem QR i korzystaj z nowej usługi już od następnego dnia!

Aby aktywować płatność kodem QR przy dystrybutorze wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Umowy” i podzakładkę „Oferty” w twoim Panelu Klienta, gdzie znajdziesz  usługę mFota (w przypadku jej braku skontaktuj się z nami na adres: biuro@flotex.pl) .

Kliknij „Przygotuj załącznik ” i podpisz go  elektronicznie. Jeżeli nie masz takiej możliwości, prześlij pocztą tradycyjną dwa egzemplarze umowy (w sytuacjach wyjątkowych, jeśli tradycyjna poczta nie będzie sprawnie funkcjonować możesz przesłać nam skan podpisanych dokumentów).

Po aktywowaniu umowy wejdź w zakładkę „Umowy” i kliknij w kolumnie „Akcje” ikonę zaznaczoną na zdjęciu w celu wypełnienia danych. Uzupełnij wykaz, przypisując do numerów kart paliwowych numery telefonów. Ten etap jest niezwykle ważny, bez przypisania kart aplikacja mFlota nie będzie działać.

Kolejny krok to pobranie aplikacji mobilnej mFlota ORLEN przez sklep AppStore lub GooglePlay. Podczas pierwszego logowania pamiętaj, aby podać numer karty i telefonu oraz nadać swój indywidualny kod PIN. Następnie aplikacja sprawdza czy dane zostały poprawnie wpisane.

Po pozytywnej weryfikacji możesz korzystać z nowej usługi i płacić przy dystrybutorze kodem QR na stacjach ORLEN i Bliska w całej Polsce. W sytuacji gdy podczas logowania system wykryje błąd, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Szczegółowe zasady dokonywania transakcji za pomocą aplikacji mFlota znajdziesz w regulaminie dostępnym na naszej stronie internetowej:

www.flotex.pl/wp-content/uploads/2017/03/Regulamin_mFLOTA.pdf

Kolejne kroki, które należy podjąć w celu aktywacji usługi znajdziesz również na infografice poniżej: