Nowe funkcje kart paliwowych ORLEN

Jesteś Klientem Flotex Polska i posiadasz kartę paliwową ORLEN? Sprawdź, jakie dodatkowe funkcjonalności posiada twoja karta. Dzięki nim zarządzanie flotą stanie się jeszcze prostsze!

mFLOTA  – płać za paliwo przy dystrybutorze

Aplikacja mFLOTA ORLEN to pierwsze z dodatkowych udogodnień przeznaczonych dla klientów FLOTEX POLSKA posiadających kartę paliwową ORLEN. Z jej pomocą będziesz mógł bezgotówkowo zapłacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze na stacjach ORLEN i BLISKA, a dzięki temu skracać czas spędzany przez Ciebie lub Twoich pracowników na stacjach benzynowych.

Aby móc dokonywać zakupu paliwa poprzez środki zgromadzone na karcie paliwowej, wystarczy ją skonfigurować i zarejestrować w systemie aplikacji mFLOTA (dostępna na platformy Android, iOS oraz Windows Phone). Aby dokonać płatności należy zeskanować smartfonem kod QR zamieszczony na dystrybutorze.

mobiParking – Twój mobilny parkomat

Uporczywe poszukiwanie parkomatu oraz wprowadzanie wymaganych danych to już przeszłość. mobiParking to aplikacja umożliwiająca bezgotówkową płatność za parkowanie w ponad 60 miastach w Polsce (aktualna lista dostępna na stronie www.mobiparking.pl). Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz już musiał szukać parkomatu, a wszelkie opłaty uregulujesz łatwo i szybko za pośrednictwem aplikacji mobilnej w swoim telefonie.

Płatności możesz dokonać zarówno z poziomu aplikacji, jak i przez SMS. Korzystając z mobiParking rozliczasz parkowanie razem z wydatkami paliwowymi, co dodatkowo usprawni zarządzanie finansami w firmie. Ponadto, uzyskujesz szczegółowe informacje dotyczące m.in. kosztów oraz czasu parkowania. Oferta skierowana jest do klientów FLOTEX POLSKA posiadających kartę paliwową ORLEN typu S, czyli wystawioną na numer rejestracyjny samochodu. Opłata za mobiParking wynosi 5 zł netto za każdy numer rejestracyjny widniejący w systemie w danym miesiącu.

Szczegóły oferty

Aby aktywować usługę mFLOTA lub mobiParking zaloguj się do Panelu Klienta i przejdź na zakładkę „Oferty”. Dodatkowe funkcjonalności będą dostępne dla Klientów, którzy wyrazili zgodę na dokonywanie aneksowania drogą elektroniczną – zachęcamy do skorzystania z tego rozwiązania wszystkich, którzy do tej pory nie aktywowali tej funkcjonalności.

Regulaminy oraz instrukcje związane z aplikacjami mFLOTA oraz mobiParking znajdują się na stronie www.flotex.pl w zakładce Karty paliwowe –Regulaminy/Dokumenty.