Zarządzaj kontem Flotex w prostszy i szybszy sposób

Dążąc do nieustannego rozszerzania oferty firmy oraz coraz lepszej i wygodniejszej obsługi naszych Klientów wprowadziliśmy w naszym systemie nową funkcjonalność – możliwość elektronicznego podpisywania aneksów do umowy.

Na czym dokładnie polega zmiana?

Do tej pory, aby otrzymać dodatkową zniżkę na każdym zatankowanym litrze paliwa, niezbędne było każdorazowe podpisywanie nowego aneksu do umowy w formie papierowej, co wiązało się z dodatkowymi formalnościami. Wprowadzone rozwiązanie pozwala zminimalizować ten proces. Wystarczy podpisanie specjalnie przygotowanego aneksu, na mocy którego kolejne aneksy związane z dodatkowymi zniżkami i rabatami będą wprowadzane w systemie z pominięciem dodatkowych formalności i podpisów, wyłącznie za pomocą kilku kliknięć w Panelu Klienta.

Jakie są korzyści nowego rozwiązania?

Nowa funkcjonalność ułatwi czerpanie korzyści z usług, promocji oraz rabatów, oferowanych przez Flotex Polska. Po dokonaniu zmiany w procesie aneksowania nasi Klienci będą mieli dostęp do promocyjnych ofert naszej firmy na prostszych zasadach, dzięki czemu współpraca z Flotex Polska stanie się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

W jaki sposób skorzystać z nowego rozwiązania?

Możesz to zrobić na dwa sposoby. Zaloguj się na swój Panel Klienta, przejdź do zakładki Umowy i wygeneruj aneks. Następnie wydrukuj go, odeślij na nasz adres i ciesz się nowymi możliwościami. Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem adresu mail: biuro@flotex.pl lub dzwoniąc pod numer: 17 28 220 23.