Nowa karta paliwowa od FLOTEX POLSKA. Nawet kilkadziesiąt groszy taniej na każdym litrze zatankowanego paliwa!

Jeszcze niższe ceny paliw oraz dodatkowe stacje na terenie Polski –  to tylko niektóre z korzyści, jakie czekają na naszych Klientów, którzy zamówią nową kartę paliwową AMIC.  Umożliwia ona tankowanie tańsze nawet o kilkadziesiąt groszy w porównaniu do uśrednionej ceny paliw obowiązującej na stacjach największych koncernów paliwowych na terenie Polski.

Jak działa nowa karta?

Nasza karta AMIC działa w oparciu o nowy mechanizm – FLOTEX LIST PRICE.  To aktualizowana co 24 godziny lista cen benzyny Pb95 oraz oleju napędowego, która obowiązuje posiadaczy nowej karty paliwowej. Ceny znajdujące się na wspomnianej liście obowiązują tylko klientów FLOTEX POLSKA i są inne niż te, które widnieją na pylonach stacji benzynowych. Więcej o FLOTEX LIST PRICE dowiesz się TUTAJ.

Jakie korzyści daje karta AMIC?

Największa zaletą karty AMIC jest możliwość zaoszczędzenia nawet kilkudziesięciu groszy na każdym zatankowanym litrze paliwa. Co więcej, z kartą AMIC możesz cieszyć się całym pakietem korzyści płynącej ze współpracy z FLOTEX POLSKA, takich jak jedna faktura zbiorcza zawierająca rozliczenie wszystkich transakcji dokonywanych przy użyciu naszych kart, czy prostym w obsłudze Panelem Klienta, w którym można łatwo sprawdzić m.in. stan konta, historię transakcji, uzyskać dostęp do archiwum faktur VAT oraz zamówić dodatkowe karty i usługi.

Jak zamówić kartę paliwową AMIC?

Aby zamówić kartę paliwową AMIC wystarczy podpisać aneks i zamówić kartę w Panelu Klienta FLOTEX POLSKA. Zostanie ona przesłana pocztą do 10 dni roboczych oraz automatycznie podpięta do konta. Transakcje wykonywanie za jej pomocą po zarejestrowaniu w naszym systemie zostaną przeliczone po cenach widocznych na FLOTEX LIST PRICE w dniu ich dokonania.

Wysokość kwot przeznaczonych na tankowanie możesz łatwo i szybko sprawdzić po zalogowaniu do swojego Panelu Klienta. Możesz tam także ustawić powiadomienie, dzięki któremu otrzymasz codzienne mailową informację o cenach benzyny Pb95 oraz oleju napędowego, które będą obowiązywały w kolejnym dniu na wszystkich stacjach AMIC w Polsce.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta:

e-mail: biuro@flotex.pl
tel.: 17 85 453 05 wew. 1