FLOTEX LIST PRICE

Jeszcze większe oszczędności na zakupie paliwa dzięki FLOTEX LIST PRICE!

FLOTEX LIST PRICE to rozwiązanie przygotowane przez FLOTEX POLSKA z myślą o swoich Klientach. Jest to aktualizowana co 24 godziny lista cen benzyny oraz oleju napędowego, która obowiązuje posiadaczy naszych kart paliwowych na wszystkich stacjach sieci MOYA oraz AMIC na terenie całej Polski.

Kwoty wyszczególnione na FLOTEX LIST PRICE są inne od tych, które widnieją na pylonach czy dystrybutorach stacji benzynowych sieci MOYA oraz AMIC i obowiązują tylko Klientów posiadających nasze karty paliwowe na podstawowe paliwa.

Dzięki FLOTEX LIST PRICE nasi Klienci tankują paliwo w cenach hurtowych! Różnica ceny litra paliwa na FLOTEX LIST PRICE może wynieść nawet kilkadziesiąt groszy w stosunku od uśrednionej ceny obowiązującej na stacjach największych koncernów paliwowych w kraju.

Sprawdzaj codziennie aktualnie obowiązujące ceny i tankuj taniej!

Poniżej możesz sprawdzić jaka cena obowiązuje dzisiaj klientów FLOTEX POLSKA na wszystkich stacjach MOYA i AMIC na terenie Polski:

Jeżeli FLOTEX LIST PRICE na stacjach MOYA będzie niekorzystny, Klient automatycznie otrzyma rabat wysokości 6 gr/litr od ceny na pylonie.

Z myślą o Klientach posiadających nasze karty paliwowe MOYA lub AMIC proponujemy dodatkowe rozwiązanie. Raz dziennie otrzymują oni na wskazany adres mailowy informację o cenach benzyny oraz oleju napędowego.

Jak oszczędzać dzięki FLOTEX LIST PRICE?

Aby dołączyć do grona naszych Klientów tankujących w oparciu o FLOTEX LIST PRICE podpisz aneks i zamów w swoim Panelu Klienta kartę paliwową MOYA lub AMIC. Cały proces zajmuje kilka minut, a aneks o wydanie nowej karty możesz podpisać elektronicznie. Karta trafi do Ciebie w ciągu 10 dni roboczych.
Jeśli posiadasz już umowę dającą możliwość tankowania na Moya i Amic a jeszcze nie masz kart tych koncernów wystarczy, że zalogujesz się do swojego portalu i zamówisz karty tych koncernów.

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem uzupełnij wniosek lub skontaktuj się z nami 573 206 040, handlowy@flotex.pl.