FLOTEX LIST PRICE

Jeszcze większe oszczędności na zakupie paliwa dzięki FLOTEX LIST PRICE!

FLOTEX LIST PRICE to nowe rozwiązanie przygotowane przez FLOTEX POLSKA z myślą o swoich Klientach. To aktualizowana co 24 godziny lista cen benzyny oraz oleju napędowego, która obowiązuje posiadaczy naszej nowej karty paliwowej na wszystkich stacjach sieci AMIC na terenie całej Polski.

Kwoty wyszczególnione na FLOTEX LIST PRICE są inne od tych, które widnieją na pylonach czy dystrybutorach stacji benzynowych sieci AMIC i obowiązują tylko Klientów posiadających naszą kartę paliwową.

Dzięki FLOTEX LIST PRICE nasi Klienci tankują paliwo w cenach hurtowych! Różnica ceny litra paliwa na FLOTEX LIST PRICE wynosi nawet kilkadziesiąt groszy w stosunku od uśrednionej ceny obowiązującej na stacjach największych koncernów paliwowych na terenie Polski.

Sprawdzaj codziennie aktualnie obowiązujące ceny i tankuj taniej!

Poniżej możesz sprawdzić jaka cena obowiązuje dzisiaj klientów FLOTEX POLSKA na wszystkich stacji AMIC na terenie Polski:

7,49 PLN
7,49 PLN
6,79 PLN
6,79 PLN

Z myślą o Klientach posiadających nasze karty paliwowe AMIC proponujemy dodatkowe rozwiązanie. Raz dziennie otrzymują oni na wskazany adres mailowy informację o cenach benzyny oraz oleju napędowego, które będą obowiązywać w kolejnym dniu na stacjach AMIC.

Rozliczaj swoje zakupy paliwowe tak szybko i łatwo jak dotychczas

FLOTEX LIST PRICE to również nowy sposób rozliczeń. Pamiętaj że w przypadku naszych kart AMIC cena na pylonie, dystrybutorze i przy kasie nie obowiązuje klientów FLOTEX POLSKA.Transakcje dokonane kartą paliwową AMIC są automatycznie rejestrowane w naszym systemie i przeliczane według cen widocznych na FLOTEX LIST PRICE w dniu ich dokonania. Sposób obsługi oraz rozliczania naszych pozostałych kart paliwowych pozostanie bez zmian.

Jak oszczędzać dzięki FLOTEX LIST PRICE?

Aby dołączyć do grona naszych Klientów tankujących w oparciu o FLOTEX LIST PRICE podpisz aneks i zamów w swoim Panelu Klienta kartę paliwową AMIC. Cały proces zajmuje kilka minut, a aneks o wydanie nowej karty możesz podpisać elektronicznie. Karta trafi do Ciebie w ciągu 10 dni roboczych i zostanie automatycznie podpięta do Twojego konta.