Nadchodzi rewolucja w oszczędzaniu dzięki nowej Karcie Paliwowej od FLOTEX POLSKA

Już w listopadzie w naszej ofercie pojawi się kolejna, nowa karta paliwowa. Jej posiadacze będą mogli oszczędzić nawet do 50 groszy na każdym zatankowanym litrze paliwa dzięki nowemu rozwiązaniu – FLOTEX LIST PRICE.

FLOTEX LIST PRICE to aktualizowana co 24 godziny lista cen benzyny oraz oleju napędowego, która będzie obowiązywała posiadaczy naszej nowej karty paliwowej. Ceny znajdujące się na wspomnianej liście będą inne niż te, które widnieją na pylonach stacji benzynowych i obowiązują Klientów nieposiadających kart paliwowych FLOTEX POLSKA. Sposób obsługi oraz rozliczania naszych pozostałych  kart paliwowych pozostanie bez zmian.

W ramach FLOTEX LIST PRICE Klienci FLOTEX POLSKA mogą tankować benzynę oraz olej napędowy w cenach hurtowych. Pozwoli to uzyskać dodatkowe oszczędności na każdym litrze zatankowanego paliwa. Korzystając z FLOTEX LIST PRICE różnica ceny litra paliwa w stosunku od uśrednionej ceny obowiązującej na stacjach największych koncernów paliwowych na terenie Polski może wynieść nawet 50 groszy!

FLOTEX LIST PRICE to również nowy sposób rozliczeń. Przy kasie należy dokonać płatności za pomocą karty paliwowej FLOTEX POLSKA. Transakcja po zarejestrowaniu w naszym systemie zostanie przeliczona po cenach widocznych na FLOTEX LIST PRICE w dniu jej dokonania. Wysokość kwoty przeznaczonej na tankowanie będzie można sprawdzić po zalogowaniu do Panelu Klienta. Będzie również widoczna na wysyłanej raz w miesiącu zbiorczej fakturze.

Klienci FLOTEX POLSKA zainteresowani regularnym tankowaniem w oparciu o stawki FLOTEX LIST PRICE otrzymają codzienne mailową informację o cenach benzyny oraz oleju napędowego, które będą obowiązywały w kolejnym dniu.

Nowe rozwiązanie oferowanie przez FLOTEX POLSKA pozwoli na jeszcze skuteczniejszą optymalizację kosztów utrzymania firmowej floty pojazdów. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nasze Q&A lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

  • Co to jest FLOTEX LIST PRICE?

FLOTEX LIST PRICE to aktualizowana co 24 godziny lista cen benzyny oraz oleju napędowego, która będzie obowiązywała naszych Klientów na wybranych stacjach benzynowych na terenie Polski.

  • Kogo będzie obowiązywał FLOTEX LIST PRICE?

FLOTEX LIST PRICE będzie obowiązywał klientów, którzy zamówią naszą najnowszą kartę paliwową. Klienci korzystający z dotychczasowych kart paliwowych (ORLEN, BP, Shell) będą z nich korzystać na takich samych zasadach jak do tej pory.

  • Na jakich stacje w Polsce będą obowiązywały ceny z FLOTEX LIST PRICE?

Ceny podane we FLOTEX LIST PRICE obowiązują na wszystkich stacjach, które dołączą do naszego programu. Szczegółowe informacje zostaną przekazane naszym Klientom w listopadzie br.

  • Jakie są korzyści płynące z tankowania w oparciu o FLOTEX LIST PRICE?

Główną korzyścią jest możliwość zaoszczędzenia nawet 50 groszy na każdym litrze zatankowanego paliwa w porównaniu do uśrednionej oferty największych sieci paliw dostępnej na terenie Polski.

  • Dlaczego cena na pylonie, dystrybutorze i przy kasie jest inna niż ta którą powinienem zapłacić zgodnie z ceną podaną na FLOTEX LIST PRICE?

Cena na pylonie, dystrybutorze i przy kasie obowiązuje klientów nieposiadających kart paliwowych FLOTEX POLSKA. Zakupy naszych klientów będą rozliczanie w oparciu o stawki widoczne na FLOTEX LIST PRICE.

  • Gdzie mogę sprawdzić czy system faktycznie naliczył cenę widniejącą na FLOTEX LIST PRICE?

Będzie można to sprawdzić w Panelu Klienta w zakładce Historia transakcji oraz na comiesięcznej zbiorczej fakturze paliwowej.

  • Gdzie mogę sprawdzić ceny paliw obowiązujące w danym dniu?

Cenę na dany dzień można sprawdzić po zalogowaniu do Twojego Panelu Klienta.

  • Od jakich czynników zależą ceny paliw widoczne na FLOTEX LIST PRICE na dany dzień?

Cena paliwa w danym dniu zależy bezpośrednio m.in. od aktualnej wysokości stawek hurtowych, czyli kwot ustalanych na podstawie uwarunkowań rynkowych sterowanych zjawiskami zachodzącymi na światowych rynkach produktów naftowych, stanem gospodarki polskiej i polityki fiskalnej państwa.