Karty paliwowe

KARTY PALIWOWE

Jak obniżyć koszty tankowania? Pytanie to zadaje sobie każdy przedsiębiorca, który szuka sposobu na optymalne zarządzanie firmową flotą. Oferta FLOTEX POLSKA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli małych i średnich firm, dając możliwość bezgotówkowego zakupu paliwa na stacjach ORLEN, BLISKA, BP, Shell oraz AMIC. Dzięki naszym kartom możesz dokonywać szybkich, wygodnych i bezpiecznych zakupów na ponad 3 700 stacji paliw w Polsce!

OSZCZĘDNOŚĆ

Tankując z kartami paliwowymi FLOTEX POLSKA oszczędzasz na każdym litrze paliwa. Wysokość rabatu uzależniona jest od miesięcznych zakupów firmy. Co ważne, oszczędzanie na flocie to nie tylko rabat – to także niska cen pylonowa.

Dodatkowo naszym Klientom proponujemy skorzystanie z nowego rozwiązania – FLOTEX LIST PRICE. To aktualizowana co 24 godziny lista cen benzyny oraz oleju napędowego, które obowiązują posiadaczy jednej z naszych kart paliwowych. Ceny na wspomnianej liście są oparte na hurtowych cenach paliw, a ich wysokość na dany dzień można szybko sprawdzić na stronie głównej.

Na potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy innowacyjną usługę „Mapa cen” dostępną na Panelu Klienta FLOTEX POLSKA. Usługa ta umożliwia rozeznanie wśród aktualnych cen ON na wszystkich stacjach, na których miały miejsce tankowania naszych Klientów. Dzięki takim informacjom, zaoszczędzić można nawet kilkanaście groszy na litrze.

[su_divider divider_color=”#ffffff” link_color=”#ffffff” size=”0″ margin=”0″]

WYGODA

Nasze karty flotowe pozwalają na bezgotówkowy zakup paliw na wszystkich stacjach ORLEN, BLISKA, BP, SHELL oraz AMIC. Karty paliwowe FLOTEX POLSKA działają w systemie pre-paid, co sprawia, że nasi Klienci mogą dobrowolnie i w pełni kontrolowany sposób zarządzać środkami przeznaczonymi na zakupy dokonywane na stacjach paliw. Dokonywanie transakcji na stacjach koncernowych odbywa się za pomocą dedykowanych do nich kart, a rozliczanie (w tym fakturowanie) – z jednego konta, co znacznie ułatwia zarządzanie.

Przy pomocy kart paliwowych ORLEN, BP oraz Shell można także wnosić opłaty za przejazd płatnymi odcinkami autostrad A1, A2 i A4. Transakcje te znajdą się na fakturach zbiorczych, dzięki czemu nie ma konieczności pobierania paragonów za przejazd drogami płatnymi.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
TEL. 573 206 040
TEL. 17 8545 305

PROSTA i SZYBKA PROCEDURA

Dzięki systemowi przedpłaconemu, w porównaniu z ofertami koncernów, nie wymagamy od naszych Klientów gwarancji bankowych, ubezpieczeniowych czy składania depozytu. Do zawarcia umowy o wydanie i używanie kart paliwowych potrzebne są jedynie skany dokumentów rejestrowych firmy (NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG) oraz wypełnienie online wniosku o wydanie i używanie kart. Następnie, karty zostają przesłane drogą pocztową i znajdą się u Państwa w ciągu 10 dni roboczych.

HISTORIA TRANSAKCJI

Każdy zakup paliwa dokonany naszą kartą flotową odnotowany jest w systemie, co umożliwia gromadzenie danych dotyczących: miejsca i czasu tankowania, ilości zakupionego paliwa i jego rodzaju oraz innych produktów dostępnych na stacjach, a także numeru rejestracyjnego tankującego pojazdu czy stanu licznika kilometrów. Mając dostęp do Internetu, można przeglądać szczegółową historię wszystkich transakcji, saldo rachunku oraz generować raporty związane z zakupem paliw. Panel Klienta umożliwia pobranie danych na firmowy dysk, na potrzeby dalszej analizy w arkuszu kalkulacyjnym.

FAKTURA ZBIORCZA

Cyklicznie, każdego miesiąca, otrzymają Państwo fakturę zbiorczą wraz z zestawieniem wpłat i rozliczeń, a także specyfikację wszystkich transakcji. Do każdej karty Klienci mogą przypisać odpowiednią grupę VAT. Faktura wystawiana jest w formie elektronicznej, a wgląd do nich wymaga jedynie dostępu do Internetu i podania dedykowanego loginu oraz hasła. Klient może dowolnie zarządzać dostępem do faktur dla swoich pracowników, w oparciu o subkonta na Panelu Klienta.

FLOTEX POLSKA wychodząc naprzeciw zmieniającym się standardom w zakresie rozliczeń VAT, generuje na indywidualnym Panelu Klienta numer prefiks do płatności metodą split payment, co znacząco ułatwia i porządkuje formalności związane z księgowością w firmie.

Korzystanie z systemu faktury elektronicznej zapewnia m.in.:

  • archiwizację dokumentów w wersji elektronicznej (PDF) przez okres wymagany prawem – co najmniej 5 lat,
  • możliwość szybkiego wyszukiwania, sortowania dokumentów według ustalonych kryteriów, np.data wystawienia, numer dokumentu,
  • rejestrowanie pobrania każdego dokumentu,

ELASTYCZNOŚĆ

W zależności od tego, czy z samochodu korzysta jeden, czy więcej kierowców, proponujemy trzy rodzaje kart:

Kartę imienną – wystawianą na imię i nazwisko kierowcy, pozwala zatankować dowolny samochód lub napełnić zbiornik zewnętrzny,
Kartę na numer rejestracyjny – służy wyłącznie do tankowania przypisanego do niej samochodu,
Kartę wydaną na firmę – przypisana do danych ogólnych firmy, pozwala tankować dowolny samochód lub zbiornik zewnętrzny;

Dodatkowo, każdej karcie przydzielane są limity zakupów spośród towarów i usług dostępnych na stacjach paliw. Są to tzw. pakiety kartowe wybierane przy zamawianiu karty. Dajemy również możliwość wybrania opcji konieczności podawania stanu licznika kilometrów na stacji, co daje większe możliwości analiz zużycia paliwa przez samochód firmowy.

USŁUGI DODATKOWE

VITAY, PAYBACK, CLUB SMART, DRIVER CLUB
Nasi Klienci mogą zbierać punkty nawet za tankowanie podstawowego rodzaju paliwa na stacjach ORLEN, BP , SHELL oraz AMIC.

mFLOTA
Usługa ta pozwala na realizację transakcji flotowych za pomocą aplikacji bezpośrednio przy dystrybutorze.

viaToll pre-paid
Możliwość wnoszenia opłat w trybie przedpłaconym na bramkach autostradowych w Polsce.

mobiParking
Użytkownicy kart ORLEN FLOTA mogą aktywować usługę mobiParking, dzięki której wygodnie, z pozycji smartfonu, zapłacą za postój w płatnych strefach parkingowych ponad 80 miast Polski. Dzięki aplikacji, kierowcy nie muszą martwić się o drobne, a wszystkie opłaty za parking zebrane będą na zbiorczej fakturze.

Urządzenia GPS
Instalacja nie tylko w samochodach osobowych czy ciężarowych, ale także w różnego rodzaju maszynach budowlanych.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
TEL. 573 206 040
TEL. 17 8545 305

Leave a Comment