Flotman – indywidualnie dopasowany system lokalizacji GPS do zarządzania flotą

Każdy przedsiębiorca oraz fleet manager doskonale zna wyzwania związane z efektywnym zarządzaniem firmową flotą pojazdów. Optymalizuj koszty jej utrzymania dzięki wsparciu Flotman – jednego z partnerów biznesowych FLOTEX POLSKA. Sprawdź jak otrzymać szytą na miarę ofertę dostosowaną do wielkości i potrzeb Twojej firmy.

Do skutecznego zarządzania flotą pojazdów niezbędna jest efektywna logistyka, pozwalająca na generowanie zysków i prowadzenie opłacalnego biznesu, przy zachowaniu możliwie najniższych kosztów eksploatacji pojazdów. Z pomocą przychodzą systemy oferowane przez Flotman, który obsługuje zarówno rozwijające się firmy z nieliczną flotą jak również duże przedsiębiorstwa.

Jak otrzymać ofertę Flotman?

Wystarczy, że zalogujesz się do swojego Panelu Klienta, a następnie w zakładce Umowy wybierzesz opcję Oferty. Znajdziesz tam między innymi ofertę na Systemy lokalizacji GPS. Kliknij  przycisk Formularz zgłoszeniowy. Następnie upewnij się, że dane, które zostały automatycznie zaciągnięte z twojego Panelu Klienta do formularza są poprawne oraz podaj wielkość swojej floty. To wszystko! Po kliknięciu w przycisk Wyślij twoje zgłoszenie natychmiastowo trafi do przedstawiciela firmy Flotman, który przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.

O firmie Flotman

Flotman to dynamicznie rozwijająca się spółka działająca w szeroko pojętej branży IT/M2M od 11 lat. W swojej ofercie posiada m.in. monitoring GPS pojazdów, system kontroli paliwa, monitoring pojazdów specjalnych takich jak wózki widłowe czy maszyny rolnicze, a także aplikację mobilną dla kierowców – Flotman Driver. W ubiegłym roku firma była laureatem nagrody Flotowy Lider Innowacyjności 2019. W tym roku otrzymała Diament Forbes – prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom odnotowującym szybki wzrost swojej wartości.