Dodatkowe korzyści dla posiadaczy kart paliwowych ORLEN od FLOTEX POLSKA z aplikacją mFLOTA!

Realizacja zakupów na stacjach benzynowych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Dokonywanie płatności bezpośrednio przy dystrybutorze, łatwe monitorowanie dokonywanych transakcji czy wygodne, zbiorcze rozliczenia zakupów – to tylko niektóre z udogodnień, z których na co dzień mogą korzystać posiadacze karty paliwowej ORLEN od FLOTEX POLSKA, którzy sparowali ją z telefoniczną aplikacją mFLOTA.

Korzystając z aplikacji mFLOTA możesz dokonać  opłaty za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, dzięki czemu oszczędzasz czas. Po zakończeniu tankowania wystarczy jedynie zeskanować znajdujący się na dystrybutorze kod QR oraz dokonać w aplikacji potwierdzenia realizowanej transakcji. Dodatkowo bez wchodzenia do sklepu możesz również zakupić na podjeździe stacji płyn do spryskiwaczy, zapłacić za pomocą aplikacji za myjnię (na wybranych stacjach) oraz gromadzić punkty w programie lojalnościowym VITAY.

Aplikacja mFLOTA  wykorzystuje nowoczesne technologie zapewniające pełne bezpieczeństwo dokonywanych  za jej pomocą zakupów. Wszystkie transakcje pojawią się  na twoim koncie w naszym systemie tak samo, jak w przypadku płacenia plastikowymi kartami paliwowymi. Będę one widoczne również na wysyłanych raz w miesiącu zbiorczych fakturach.

Mobilna aplikacja mFLOTA ORLEN stanowi rozszerzenie pakietu korzyści, jaki dają nasze karty paliwowe. Jest dostępna do pobrania zarówno dla użytkowników systemu iOS oraz Android. Nie czekaj! Pobierz aplikację, sparuj ją z  kartą paliwową i płać szybciej.