Zamów bezpłatnie kartę BP i tankuj taniej!

Zamów dodatkową kartę BP i tankuj taniej na ponad 500 stacjach w Polsce!

Tańsze paliwo na ponad 500 stacjach to zarówno atrakcyjna oferta dla przedsiębiorcy, jak również dodatkowe możliwości dla kierowców. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddając im do dyspozycji dodatkową kartę BP, dzięki której zaoszczędzisz minimum 6 groszy za każdy zatankowany litr paliwa.

Aby zamówić kartę BP skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu mail biuro@flotex.pl lub dzwoniąc pod numer 17 28 220 23. Wspólnie załatwimy niezbędne formalności oraz przejdziemy przez krótki proces związany z otrzymaniem nowej karty.

Decydując się na zamówienie dodatkowej karty BP:

  • otrzymasz w pełni funkcjonalną i tanią w utrzymaniu dodatkową kartę paliwową BP
  • zaoszczędzisz minimum 6 groszy na każdym zatankowanym litrze paliwa
  • zapłacisz za przejazd autostradami w Polsce
  • będziesz mógł zbierać punkty PAYBACK na stacjach BP
  • będziesz miał dostęp do „Mapy cen” oleju napędowego na stacjach, na których były tankowane samochody klientów Flotex

Co istotne – przy posiadaniu zarówno karty Orlen jak i BP, zakupy fakturowane będą wspólnie na fakturach zbiorczych. Oznacza to, że będzie można znaleźć na nich wszystkie dokonane za pomocą kart paliwowych transakcje wraz z kompletem szczegółowych informacji.

Dodatkowo wszelkie informacje będą dostępne na portalu, który umożliwia sprawdzenie dokonanych transakcji, salda oraz poziomu spalania pojazdów. Nasi Klienci mogą również korzystać z mapy cen oleju napędowego na wszystkich stacjach, na których tankowali swoje samochody.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy zamówienie dodatkowej karty BP, która umożliwia dostęp do tańszego paliwa na wszystkich stacjach BP w całej Polsce. Może ją otrzymać każdy przedsiębiorca. Jej wydanie jest bezpłatne, a miesięczny koszt utrzymania jednej karty wynosi 1 zł. Co ważne, Klient otrzymuje drugą, funkcjonalną kartę paliwową bez względu na to, jak długo istnieje jego firma oraz iloma samochodami dysponuje.

Wejdź na portal.flotex.pl, zamów dodatkową kartę BP i tankuj taniej!