Zamów bezpłatnie kartę BP i tankuj taniej!

Zamów bezpłatnie kartę BP i tankuj taniej!

Minimum 6 gr oszczędności na każdym zatankowanym litrze paliwa na ponad 500 stacjach w całej Polsce – to tylko jedna z szeregu korzyści płynących z dodatkowej karty flotowej BP. Zamów ją już dziś, by w pełni wykorzystać potencjał oferty kart paliwowych Flotex.

Proces wydawania karty jest prosty i zamyka się w kilku krokach. Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem adresu e-mail biuro@flotex.pl lub zadzwonić pod numer 17 28 220 23. Nasz przedstawiciel pomoże załatwić niezbędne formalności oraz odpowie na ewentualne pytania.

Dodatkowa karta BP pozwala na:

  • oszczędność co najmniej 6 groszy na każdym zatankowanym litrze paliwa na ponad 500 stacjach BP w całej Polsce
  • płacenie za przejazd na bramkach autostradowych w Polsce
  • zbieranie punktów PAYBACK na stacjach BP

Co istotne, w przypadku posiadania zarówno karty Orlen jak i BP, zakupy fakturowane będą wspólnie na fakturach zbiorczych. W dokumencie zostaną uwzględnione transakcje dokonane za pomocą obu kart paliwowych wraz z ich szczegółowym wykazem. Dodatkowo istnieje także możliwość śledzenia na bieżąco wszystkich operacji na koncie za pośrednictwem panelu klienta. Informacje, które się tam znajdują, pozwolą m.in. na sprawdzenie dokonanych transakcji, salda oraz poziomu spalania pojazdów.

Kompleksowa oferta obu kart paliwowych Flotex zapewnia wygodę oraz jeszcze większe oszczędności na paliwie. Proponowane rozwiązanie pozwala na tańsze tankowanie na jeszcze większej ilości stacji benzynowych w Polsce. To doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy w obszarze eksploatacji samochodów służbowych.

Nie zwlekaj – wydanie dodatkowej karty paliwowej jest bezpłatne, a jej miesięczny koszt utrzymania wynosi 1 zł! Wejdź na portal.flotex.pl, zamów kartę BP i tankuj taniej!