Tankuj paliwo V-Power jeszcze taniej z kartą Shell!

Przetestuj skuteczność paliw premium w cenie niższej niż paliwa podstawowe! Dzięki współpracy z koncernem paliwowym Shell obniżamy koszty paliwa V-Power o dodatkowe 11 gr. Załóż kartę paliwową FLOTEX POLSKA i skorzystaj z promocji na start!

Na czym polega promocja?

Promocja Wtorki z V-Powerem umożliwia tankowanie paliw premium w cenie paliw podstawowych, Shell FuelSave 95 oraz Shell FuelSave Diesel w każdy wtorek na wybranych stacjach Shell. Dodatkowo, Klienci posiadający kartę paliwową Shell z oferty FLOTEX POLSKA mogą skorzystać z dodatkowego rabatu 11 gr na każdym litrze w ramach promocji na start!

Czym wyróżnia się paliwo V-Power?

Paliwa Shell V-Power cechują się unikalną formułą, do wytworzenia której wykorzystano nowoczesną technologię DYNAFLEX która pomaga usuwać szkodliwy osad oraz pozwala zwiększyć moc silnika. Paliwa te wpływają również na zmniejszenie tarcia, co umożliwia płynne działanie silnika.

Jak zamówić kartę paliwową?

Aby zamówić kartę paliwową Shell i dołączyć do promocji, wystarczy podpisać aneks i zamówić karty na Panelu Klienta FLOTEX. Aneks w formie elektronicznej dostępny jest w Panelu Klienta, pod zakładką Umowy, a następnie Oferty. Kliknij >>TUTAJ<<, aby przejść do Panelu.

System pozwala na przesłanie aneksu drogą elektroniczną. Jeśli nie wyrażono zgody na aneksowanie on-line, wygenerowany dokument należy wydrukować, podpisać i odesłać do siedziby FLOTEX POLSKA.

Karty zostaną przesłane pocztą tradycyjną i będą automatycznie podpięte do konta, a tym samym zagwarantują naliczanie rabatu za każdy zatankowany litr benzyny i ON na stacjach Shell w całej Polsce oraz upoważniają do skorzystania z dodatkowych promocji i łączenia ich, zgodnie z regulaminem akcji.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem kart paliwowych w ofercie FLOTEX POLSKA i chcesz skorzystać z wyjątkowych rabatów, ale masz dodatkowe pytania odnośnie funkcjonowania promocji, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Dane kontaktowe:

Nr tel.: 17 85 453 05, wew. 1

e-mail: biuro@flotex.pl

Godziny pracy: pn-pt, 8:00 – 16:00