Płać taniej za myjnię z kartą FLOTEX POLSKA!

Z myślą o naszych Klientach wspólnie z Shell przygotowaliśmy nową akcję promocyjną! Przez najbliższe 3 miesiące posiadacze karty paliwowej Shell od FLOTEX POLSKA otrzymają 25% rabatu na dowolny program myjni dostępnych na stacjach należących do tej sieci na terenie całej Polski.

Jakie są zasady promocji?

Promocja obejmuje wszystkich Klientów FLOTEX POLSKA, którzy posiadają naszą kartę paliwową Shell oraz pomiędzy sierpniem a październikiem skorzystają z myjni samochodowych dostępnych na stacjach Shell. Płacąc za tę usługę kartą paliwową zostanie im naliczona 25% zniżka. Rabat dotyczy wszystkich programów myjni i jest naliczany za każde mycie w trakcie trwania akcji promocyjnej.

Jakie korzyści wiążą się z posiadaniem naszej karty paliwowej Shell ?

Karta paliwowa Shell od FLOTEX POLSKA stanowi uzupełnienie naszej oferty. Pozwala zaoszczędzić na każdym zatankowanym litrze paliwa na ponad 400 stacjach Shell w całej Polsce! Nasza karta umożliwia jednocześnie gromadzenie punktów w ramach programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Można nią także dokonywać opłat za autostrady A1, A2 oraz A4.

Jak zamówić kartę?

Jeśli posiadasz w swojej umowie zapis o kartach Shell, zaloguj się do swojego Panelu Klienta. Następnie wejdź w zakładkę Karty orazpodzakładkę Zamów nową kartę i złóż zamówienie.

Jeśli nie posiadasz w swojej umowie zapisu o kartach Shell, zaloguj się do swojego Panelu Klienta. Następnie wejdź w zakładkę Umowy oraz podzakładkę Oferty i wygeneruj aneks do umowy. Możesz go podpisać elektronicznie lub przesłać pocztą tradycyjną podpisaną wersję papierową.

Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym Klientem, wejdź na stronę www.kartyflotowe.pl i wypełnij krótki
e-wniosek o wydanie naszej karty paliwowej. Po jego weryfikacji wyślemy do Ciebie umowę. Należy ją podpisać i przesłać na nasz adres pocztą tradycyjną. W odpowiedzi otrzymasz od nas Twoją kartę Shell oraz indywidualny kod PIN

Regulamin promocji jest dostępny TUTAJ. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta:

telefon: 17 85 453 05,
e-mail: biuro@flotex.pl