Nowa karta paliwowa od FLOTEX POLSKA. Tankuj taniej na stacjach MOYA!

Atrakcyjne rabaty na paliwo na ponad 400 stacjach na terenie całej Polski to tylko jedna z korzyści, czekających naszych Klientów, którzy zamówią nową kartę paliwową MOYA. Pozwala ona również między innymi na dokonywanie bezgotówkowych transakcji na stacjach i kontrolowanie kosztów z tym związanych.

Rabaty obowiązujące posiadaczy nowej karty paliwowej naliczane są w oparciu o dobrze znany naszym Klientom mechanizm –  FLOTEX LIST PRICE. Jest to aktualizowana co 24 godziny lista cen benzyny Pb95 oraz oleju napędowego, obowiązująca Klienta na dany dzień. Ceny znajdujące się na wspomnianej liście obowiązują tylko klientów FLOTEX POLSKA i są inne niż te, które widnieją na pylonach stacji benzynowych. Więcej o FLOTEX LIST PRICE dowiesz się TUTAJ.

Korzyści dla posiadaczy nowej karty MOYA

Największa zaletą karty MOYA jest możliwość zaoszczędzenia nawet kilkudziesięciu groszy w porównaniu do cen detalicznych paliw największych koncernów w kraju na każdym zatankowanym litrze paliwa.

Dodatkowo na stacjach MOYA gwarantujemy, że jeżeli  FLOTEX LIST PRICE będzie niekorzystny, Klient automatycznie otrzyma rabat wysokości 6 gr/litr od ceny na pylonie.

Co więcej, z kartą MOYA możesz cieszyć się całym pakietem korzyści płynących ze współpracy z FLOTEX POLSKA. Należą do nich m.in.:

➡ jedna faktura zbiorcza zawierająca rozliczenie wszystkich transakcji dokonywanych przy użyciu naszych kart,

➡ prosty w obsłudze Panel Klienta, w którym można łatwo sprawdzić m.in. stan konta, historię transakcji, uzyskać dostęp do archiwum faktur VAT.

Jak zamówić kartę paliwową MOYA?

Wejdź w Panel Klienta ➡ Oferty ➡ Aneks MOYA ➡ Karty ➡ Zamów nową kartę