Ładowanie pojazdów z Shell dostępne dla klientów FLOTEX!

Ciesz się z wygodnego ładowania oraz tankowania pojazdów z Shell! Jedyne co musisz zrobić, aby mieć dostęp do tysięcy stacji ładowania Shell w Polsce, to założenie karty hybrydowej Shell EV. Możesz również pobrać aplikację Shell Recharge, która sprawi, że Twoje ładowanie będzie jeszcze prostsze! Sprawdź jakie zalety niesie ze sobą to rozwiązanie!

Jednym z największych atutów oferty jest szeroka sieć stacji ładowania. Urządzenia ładujące Shell dostępne są w różnych lokalizacjach, co zapewnia bezproblemowe znalezienie dedykowanej do tego stacji w pobliżu Twojej lokalizacji.

Kolejną zaletą jest wysoka jakość ładowania. Stacje ładowania Shell Recharge są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, co oznacza, że ​​ładowanie samochodu elektrycznego jest szybkie i skuteczne. Co więcej, Shell Recharge gwarantuje, że korzystanie z ich stacji ładowania nie wpłynie negatywnie na żywotność akumulatorów Twojego samochodu.

Shell opracował również łatwy proces ładowania. Wszystko to dzięki aplikacji Shell Recharge, która pozwala użytkownikowi szybko sprawdzić dostępność ładowarek, następnie wskazać poziom naładowania pojazdu, a na końcu dokonać prostej płatności przez aplikację.

Stacje ładowania Shell są skonstruowane zgodnie z najwyższymi standardami. Korzystanie z Shell Recharge oznacza, że ​​nie musisz się martwić o awarie, uszkodzenia lub problemy. Korzystanie z Shell Recharge oznacza, że ​​pomagasz w walce ze zmianami klimatu poprzez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń powietrza.

Usługa dostępna będzie od 01.04.2023 i jest całkowicie darmowa, koszt ładowania zgodny z cennikiem Shell

Jak skorzystać z oferty?

Wejdź w panel klienta → Oferty → Shell Recharge →Podpisz aneks → Zamów Kartę EV w zakładce KARTY

*Użytkownik zainteresowany usługą zobowiązany jest do wyrobienia karty hybrydowej, która służy do ładowania i tankowania pojazdów.