Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Dążąc do coraz lepszej obsługi klientów zdecydowaliśmy się poznać Waszą opinię na temat świadczonych przez nas usług. Skontaktowaliśmy się z częścią z naszych Klientów, pytając o to, w jakim stopniu jesteście zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Jest nam niezwykle miło poinformować, że według badania satysfakcji Klientów Flotex, aż 96% z Was poleciłoby naszą firmę swoim znajomym.

94,5% Klientów, wśród których prowadziliśmy badanie, deklaruje zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Taki wynik niezwykle nas cieszy i motywuje do dalszego działania. Cenne informacje pozyskane w trakcie badań są źródłem informacji, które pozwalają wybiec w przyszłość i wprowadzać udogodnienia prowadzące do wzrostu standardów.

O poziomie satysfakcji świadczą też rekomendacje Klientów. W tej kwestii również możemy pochwalić się wysokim wynikiem. 96% spośród Was poleciłoby innym przedsiębiorcom usługi naszej firmy. Co więcej, aż dziewięciu na dziesięciu respondentów ponownie skorzystałby z usług, które proponujemy.

Poziom satysfakcji naszych Klientów jest dla nas priorytetem przy wyznaczaniu kolejnych celów i planowaniu działań. To właśnie Wasze zdanie liczy się najbardziej, ponieważ świadczy o poziomie oferowanych przez nas usług. Wasze spostrzeżenia dają nam wiele do myślenia i są impulsem do polepszania jakości naszej oferty. Dobre wyniki są dla nas ogromnym sukcesem, jednak nie byłby one możliwe bez Was.

Dziękujemy, że jesteście z nami!