O nas

Świat usłyszał o FLOTEX POLSKA w 2009r. Jest to banalna historia, ale z sukcesem w tle. Kilka osób z prostym, ale dobrym pomysłem na biznes nawiązało wówczas współpracę z PKN ORLEN. Następnie krok po kroku staraliśmy się, żeby ten pomysł wcielić w życie. Dzięki uporowi i konsekwentnemu działaniu cel został osiągnięty, a pierwsi Klienci zaczęli korzystać z proponowanej przez nas oferty kart paliwowych. Od tej chwili minęło już jednak sporo czasu. Nawet się nie obejrzeliśmy, a z małego biura, w którym pracowały 2 osoby, zmieniliśmy się w prężnie działającą firmę ze zgranym zespołem, który lubi spędzać wspólnie czas nie tylko w pracy, ale także poza nią.

Poza tym, cały czas staramy się rozwijać i podnosić jakość naszej oferty. Dzięki temu współpracujemy już nie tylko z Orlenem ale również z BP oraz SHELL oraz AMIC, tym samym dając Państwu jeszcze więcej możliwości.
To, co liczy się dla nas najbardziej, to zadowoleni Klienci oraz dobra atmosfera w firmie i jesteśmy dumni, że obydwa te cele udaje nam się realizować.