Nagroda Digital Finance dla FLOTEX POLSKA

Podczas kongresu Dyrektor Finansowy Roku z inicjatywy Euler Hermes, nasza firma została wyróżniona nagrodą Digital Finance Award, przyznawaną przedsiębiorstwom stawiającym na innowacyjność w dziedzinie zarządzania finansami!

Wyróżnienie Digital Finance Award zostało zainicjowane przez spółkę Euler Hermes we współpracy z ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych. Wyróżnienie przyznano na podstawie opinii jury, któremu przewodniczył Bartosz Radziszewski z Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

Organizatorzy wydarzenia przyjęli za cel wyróżnienie przedsiębiorstw, które swoją działalnością promują kulturę innowacyjności, rozumianej jako wnoszenie nowej wartości dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów. Wyróżnienie DFA przeznaczone jest dla firm, które podnoszą efektywność biznesu, wdrażając podejście procesowe oraz odpowiednie narzędzia cyfrowe w swoich działaniach. Dzięki optymalizacji i automatyzacji procesów firmy wpływają na dynamiczny rozwój swoich przedsiębiorstw, a tym samym zwiększają rentowność produktów i ich wartość, a menedżerowie i specjaliści z działów finansowych koncentrując się nad merytorycznymi zagadnieniami przynoszą firmie większą korzyść, a przy tym samemu czerpią większą satysfakcję z pracy.

Jako firma cieszymy się z tego wyróżnienia, ponieważ jest dowodem na to, że działania, które podejmujemy w zakresie podnoszenia efektywności biznesu zostają docenione, a wkład pracy i poświęcenie, jakie wdrażamy w celu podniesienia wartości naszych ofert stanowi silnie konkurencyjne rozwiązanie na tle innych firm branży flotowej.