Jesienne tankowanie o 10 groszy taniej!

Jesienne tankowanie o 10 groszy taniej!

Miło nam poinformować, że nasza wieloletnia współpraca z koncernem BP weszła na kolejny poziom. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną. Dzięki niej do końca roku klienci naszej firmy zaoszczędzą aż 10 groszy na każdym litrze paliwa zatankowanym za pomocą karty Flotex na wszystkich stacjach BP w Polsce! 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw numer telefonu a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.
[ninja_form id=22]

Nasza oferta specjalna została przygotowana z myślą zarówno o obecnych klientach, jak i wszystkich, którzy chcą dołączyć do grona posiadaczy kart paliwowych Flotex Polska. W zależności do tego czy jesteś już naszym klientem czy zamierzasz do nas dołączyć, możesz skorzystać z jesiennej promocji. Zaloguj się do Panelu Klienta lub zarejestruj się w naszym systemie i wykonaj kilka kroków, które znajdziesz na poniższej infografice:

Cieszymy się, że wspólne działania Flotexu z koncernem BP weszły na kolejny poziom. Dowodem na to jest fakt, że jako jeden z nielicznych partnerów biznesowych koncernu otrzymaliśmy możliwość zaprojektowania unikatowej, wspólnej karty paliwowej.

Dynamiczna i długoletnia współpraca z firmą Flotex wielokrotnie pozwoliła nam zaoferować klientom korzystającym ze stacji paliw BP szereg korzystnych zniżek oraz rabatów. Jeszcze mocniejsze pogłębienie łączących nas relacji biznesowych to kolejna dobra wiadomość dla klientów szukających skutecznych sposobów na zwiększenie oszczędności wynikających z prowadzenia firmowej floty samochodów. Dowodem naszej owocnej współpracy jest zarówno unikalna karta paliwowa przygotowana dla klientów firmy Flotex, jak również promocja, którą wspólnie przygotowaliśmy – podkreśla Maciej Gesing – Dyrektor Działu Kart Paliwowych BP w Polsce.

Design oraz kolorystyka nowej karty paliwowej BP wpisują się w firmowy system identyfikacji wizualnej. Na froncie karty zamieszczony został ten sam samochód, który znajduje się w tle strony internetowej www.flotex.pl. Na górze karty widnieje logo Flotex Polska, natomiast z prawej strony – logo BP i Routexu.

– Wspólna karta paliwowa oraz nowa oferta to kolejny dowód na wiarygodność i stabilność firmy Flotex w oczach naszych Klientów i Partnerów. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni i obdarzeni zaufaniem. Wierzymy, że współpraca pomiędzy nami będzie się nadal poszerzać – mówi Judyta Bortnowska, prezes Flotex Polska.

Aby zamówić nową kartę BP i cieszyć się zniżką 10 gr na każdym litrze paliwa zatankowanego we wszystkich stacjach BP w całej Polsce, zaloguj się do Panelu Klienta. Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnego konta, możesz się zarejestrować.

 


Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw numer telefonu a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.
[ninja_form id=22]