Wtorki i czwartki z Shell V-Power! Tankuj taniej i ciesz się rabatem na myjnię oraz kawę DelibyShell

Wypróbuj moc paliw premium Shell V-Power w cenie paliw podstawowych! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Shell uaktualnił swoją ofertę promocyjną rozszerzając akcję „Wtorki z Shell V-Power” o dodatkowe elementy. W wybranych dniach tygodnia klienci będą mogli wypróbować paliwa premium Shell w cenie paliw podstawowych, a dodatkowo skorzystać z rabatem z myjni oraz zapłacić mniej za aromatyczną kawę marki własnej DelibyShell dostępnej tylko na stacjach Shell.

Jak tankować taniej?

Na stacjach Shell we wtorki zatankujesz taniej paliwo Shell V-Power 95, a w czwartki Shell V-Power Diesel. Akcja obowiązuje od teraz do odwołania. Promocją są objęci klienci, którzy odwiedzą stacje Shell w danym dniu tygodnia i zatankują do 100 litrów paliwa Shell V-Power. We wtorki za paliwo Shell V-Power 95 zapłacisz tyle, co za Shell FuelSave 95. Z kolei w czwartki za Shell V-Power Diesel zapłacisz tyle, ile za Shell FuelSave Diesel.

Dlaczego warto tankować V-Power?

Paliwa Shell V-Power cechują się unikalną formułą oraz innowacyjnym składem. Nowoczesna technologia DYNAFLEX usuwa szkodliwy osad z komory spalania oraz zapewnia płynne funkcjonowanie innych elementów układu paliwowego. Paliwa zostały opracowane w taki sposób, aby w pełni wykorzystać ich moc oraz zwiększyć wydajność silnika.

Myjnia w promocyjnej cenie

Oprócz dodatkowego dnia, w którym można tankować taniej, nowym elementem akcji promocyjnej jest rabat na myjnię samochodową. Tankując minimum 10 litrów paliwa V-Power we wtorki oraz czwartki otrzymasz 50% rabatu na najwyższy program myjni! Wystarczy, że zatrzymasz paragon, a z promocji możesz skorzystać przez dwa tygodnie od widniejącej na nim daty.

Tańsza kawa

To jeszcze nie koniec, ponieważ Shell przygotował jeszcze jedną, dodatkową promocję. Do końca sierpnia na stacjach z ofertą deli by Shell kupisz kubek kawy marki własnej Shell za jedyne 5 złotych. Oferta obowiązuje w każdy wtorek i czwartek. Nie tankujesz? Żaden problem. Konieczność tankowania nie jest wymogiem promocji. Pokonuj swoją trasę ciesząc się kubkiem aromatycznej kawy.

Promocje obowiązują na wybranych stacjach, a ich pełna lista dostępna jest na stronie internetowej Shell.